22 stycznia 2023 – III Niedziela Zwykła

  1. W poniedziałek, 23 stycznia, przypada 10 rocznica śmierci kard. Józefa Glempa, Arcybiskupa Metropolity Gnieźnieńskiego i Warszawskiego, Prymasa Polski. Tego dnia w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 19.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza święta pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza. Homilię wygłosi abp Wojciech Polak, Prymas Polski. Tego dnia o godz. 17.00 w Domu Arcybiskupów Warszawskich odbędzie się konferencja, w czasie której zostanie przybliżona postać kard. Józefa Glempa.
  1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; w roku bieżącym pod hasłem: Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości. Trwajmy na modlitwie z chrześcijanami różnych wyzwań o ducha jedności i wzajemnego zrozumienia.
  1. Dzisiaj o godz. 18.00 będzie Msza św. ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów. Po Mszy zapraszamy na spotkanie przy slajdach z motocyklowych podróży. Tym razem będzie można posłuchać o wyjeździe do Chorwacji.
  1. Zachęcamy do zadeklarowania 1,5% od podatku na Caritas przy parafii.
    Ze zgromadzonych funduszy możemy wesprzeć ubogich z naszej parafii. Szczegóły na stronie parafialnej w zakładce „Grupy parafialne”.
  1. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi. Można też zgłaszać swój dom na adres mailowy:

1) mieszkańcy Mysiadła: proboszcz@parafiamysiadlo.pl

2) mieszkańcy pozostałych miejscowości: koleda.iwiczna@gmail.com.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing