22 marca 2020 – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Gorąco dziękujemy tym wszystkim, którzy w dobie pandemii koronawirusa zachowują daleko posuniętą ostrożność i odpowiedzialność, ograniczając do minimum kontakty i podejmując nowe sposoby praktyk religijnych dostosowanych do wyjątkowego czasu. Większość naszych parafian, którzy zwykle w niedzielę uczestniczą w świątyni we Mszy św. przeżywało ją on-line, a Komunię św. przyjmowało duchowo. Zachęcamy by nadal tak przeżywać niedzielną Mszę św., korzystając z dyspensy ks. Biskupa. W tym wyjątkowym czasie prosimy Komunię św. nadal przyjmować w sposób duchowy, a osoby, które dotąd nie przyjmowały Komunii św. na rękę w duchu odpowiedzialności za innych zaczęły to praktykować. Bardzo prosimy, aby znak pokoju podczas Mszy św. przekazywać za pomocą ukłonu.

 

2. Godziny Mszy św. i nabożeństw wielkopostnych pozostają bez zmian. Droga Krzyżowa jest w naszej parafii w piątki o godzinie 17.15 i 19.40, a Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00.

 

3. Spotkania wszystkich grup parafialnych są zawieszone do odwołania.

 

4. Rekolekcje wielkopostne dla dorosłych i dla dzieci są w tym roku odwołane.

 

5. Na dzień dzisiejszy nie dokonujemy żadnych zmian dotyczących terminu Pierwszej Komunii Świętej.

 

6. Przy ołtarzu wystawiony jest kosz i puszka na jałmużnę postną, do których można wkładać daru dla potrzebujących z naszej parafii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing