21 stycznia 2024 – III Niedziela Zwykła

1. Dziś i jutro obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji polecamy ich w modlitwie i składamy najserdeczniejsze życzenia.

2. Za tydzień przypada czwarta niedziela miesiąca i Msza Św. o godz.18.00 ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów. Po wieczornej Mszy Św. motocykliści tradycyjnie zapraszają do salki w domu parafialnym. Tematem spotkania będzie prezentacja z tegorocznej wyprawy motocyklowej Eli i Zbyszka „Majówka na Bałkanach”. Opowiemy i pokażemy zdjęcia z kilku przepięknych parków narodowych i uroczych miast Serbii, Czarnogóry, Bośni i Hercegowiny i Chorwacji.
Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o ich przygodach, poszukujecie inspiracji do planowania przyszłych podróży i spędzić trochę czasu z motocyklistami w oczekiwaniu na sezon, to zapraszamy serdecznie na spotkanie. W trakcie – serwujemy herbatę i kawę, możecie też przynieść ze sobą coś słodkiego co dodatkowo umili nasze wspólne spotkanie.
Motocykle, jeśli ktoś będzie miał chęć i odwagę przyjechać na dwóch kołach, parkują zgodnie z tradycją przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.692545466 (Zbyszek).

3. We wtorek, 23 stycznia, przypada jedenasta rocznica śmierci śp. Jego Eminencji Józefa Kardynała Glempa, Prymasa Polski. Z tej racji w katedrze Św. Jana Chrzciciela w Warszawie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św., której będzie przewodniczył Ks. Kardynał Kazimierz Nycz.

4. Członków Żywego Różańca zapraszamy na comiesięczną Mszę św. w sobotę, 27 stycznia, o godz. 18.00.

5. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi lub drogą e-mailową na adres: koleda.iwiczna@gmail.com.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing