21 marca 2021 – V Niedziela Wielkiego Postu

1. Rekolekcje dla dorosłych przeżywać będziemy według następującego porządku:

  • Poniedziałek, wtorek, środa – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych o godz. 9.00, 18.00 i 20.00.
  • Do spowiedzi zapraszamy od godz. 8.30 i 17.30.

2. Nabożeństwa Wielkopostne, odprawiane są w naszym kościele w następującym porządku:

  • Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę po Sumie, czyli ok. godz. 14.00.
  • W najbliższy piątek zapraszamy na ostatnią Drogę Krzyżową o godz. 17.15 i 19.40. W dobie pandemii obydwa nabożeństwa przeżywać będziemy w kościele.

3. 25 marca, w czwartek, Kościół obchodzi Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W naszym kościele będzie Msza św. o godz. 18.00 i 19.00.

4. Już za tydzień Niedziela Palmowa. Dzisiaj po Mszy św. lektorzy rozpoczynają sprzedaż Palm, będą to także czynili w Niedzielę Palmową przed każdą Mszą św.

5. Za tydzień przypada 4 niedziela miesiąca. Motocyklistów specjalnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00. Niestety aktualna sytuacja w Kraju i obowiązujące ograniczenia zmuszają nas do zrezygnowania z pierwotnego planu spotkania z przejażdżką. Mimo to, zapraszamy serdecznie na samą Mszę św. do naszego kościoła. Przyjedźcie z palmami, można nimi przystroić motocykl. Planujemy uczestniczyć w Mszy stojąc na zewnątrz kościoła na wprost drzwi. Tym razem zaparkujmy nieco inaczej, niż zazwyczaj, przodem do wejścia do kościoła, ale nie blokując przejścia. Po Mszy przewidziane jest błogosławieństwo motocykli i motocyklistów na rozpoczynający się sezon.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek)

6. Caritas Parafialna rozprowadza świece wielkanocne. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone będą na pomoc dla potrzebujących z naszej parafii. Przy ołtarzu wystawiony jest kosz i puszka na jałmużnę postną.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing