21 listopada 2021 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 13.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i okolicznościowe modlitwy.

2. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie wieńców adwentowych. Po Mszy św. o godz. 11.30 będzie konkurs na najładniejszy, wykonany ze świeżych gałązek wieniec adwentowy.

3. Młodzież, która w ubiegłą sobotę przyjęła Sakrament Bierzmowania oraz inne osoby, które chciałyby współtworzyć wspólnotę młodzieżową, ks. Bartosz zaprasza dzisiaj na godz. 19.00 do kościoła.

4. W tym tygodniu adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek potrwa całą noc do godz. 8.00 rano w sobotę.

5. Członków wspólnoty Żywego Różańca zapraszamy w sobotę, 27 listopada, o godz. 18.00 na comiesięczną Eucharystię.

6. W następną niedzielę, 28 listopada, o godz. 19.00 będzie kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. W tym spotkaniu uczestniczą uczniowie klasy I szkoły średniej i starsi.

7. Także w następną niedzielę Msza św. o godz. 18.00 będzie ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów. Po Mszy św. będzie spotkanie w domu parafialnym. Tematem spotkania będą Alpy i Bałkany w oparciu o doświadczenia z wyjazdu Eli i Zbyszka. Powiemy też trochę o nowej formule spotkań, którą chcielibyśmy przyjąć w najbliższym czasie.
Motocykle, jeśli ktoś zechce przyjechać na dwóch kołach, parkują, zgodnie z tradycją, przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing