21 kwietnia 2024 – IV Niedziela Wielkanocy

1. Osoby poszukujące Boga i tych, którzy chcieliby pogłębić swoją wiarę, zapraszamy na cykl 10 spotkań, które odbywają się w naszym kościele w środowe wieczory o godz. 19.40. Cieszymy się, że do udziału w rekolekcjach zgłosiło się już ponad 100 osób. Spotkania są otwarte i serdecznie wszystkich zapraszamy.

2. W każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 10.00 serdecznie zapraszamy na Mszę św. w szczególności małżeństwa. Podczas Eucharystii małżonkowie, którzy obchodzą w danym miesiącu swoje jubileusze będą mogli skorzystać z uroczystego odnowienia przysięgi małżeńskiej. W tym miesiącu zapraszamy w następną niedzielę, 28 kwietnia, o godz. 10.00.

3. Za tydzień przypada czwarta niedziela miesiąca, jednocześnie otwierająca sezon motocyklowy z Motoiwiczną. Motocyklistów szczególnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.30, po której odbędzie się krótki obrzęd poświęcenia motocykli, następnie ruszymy na pierwszą wycieczkę motocyklową. W tym sezonie będziemy mieli kilka możliwych kierunków gdzie się udamy. W zależności od pogody wybierzemy konkretny kierunek. Dwie propozycje na niedzielę kwietniową:
– Wycieczka doliną Pilicy, dotrzemy do najdłuższego mostu drewnianego w Polsce.
– Żelazowa Wola, spróbujemy dotrzeć na koncert fortepianowy muzyki Chopina.

Motocykle, parkują zgodnie z tradycją przed kościołem, nie blokując wejścia. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel. 692545466 (Zbyszek).

4. W poniedziałek, 22 kwietnia, o godz. 19.00 rozpocznie się kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

5. W sobotę, 27 kwietnia, ksiądz Waldemar zaprasza na kolejne spotkanie Lectio Divina na godz. 20.00. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich chętnych.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing