21 czerwca 2020 – XII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu dzieci i młodzież kończą rok szkolny. Życzymy wszystkim dobrego wypoczynku i takiego zaplanowania wakacji, by w niedziele i święta Msza św. była centralnym wydarzeniem.
2. Przypominamy, że w niedziele do końca września w naszym kościele nie ma Mszy św. o godz. 16.00.
3. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odbywają się według następującego porządku:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
– w niedziele po Mszy św. o godz. 13.00
4. W najbliższy wtorek, 23 czerwca, o godz. 19.45 zapraszamy na kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.
5. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Tego dnia, w bazylice archikatedralnej Św. Jana Chrzciciela o godz. 19.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta.
6. Za tydzień przypada 4 niedziela miesiąca. Motocyklistów specjalnie zapraszamy do udziału w Mszy św. o godz. 18.00. Będzie to pierwsze w tym roku oficjalne spotkanie motocyklistów w formule letniej! Na przejażdżkę wyruszymy o godz. 12.00 ze stacji Orlen. W planie jest odwiedzenie muzeum motoryzacji w Otrębusach. Przejażdżka zakończy się Mszą św. o godz. 18.00 w Starej Iwicznej. W związku z tym, że jest to dla motocyklistów oficjalne rozpoczęcie sezonu, po Mszy św. o godz. 18.00 planowane jest błogosławieństwo motocyklistów i ich sprzętu.
Motocykle parkują, zgodnie z tradycją, przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel. 603930074 (Tomek).