20 września 2020 – Rocznica Poświęcenia Naszego Kościoła

1. Metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz przypomina o konieczności stosowania zasad bezpieczeństwa, w duchu odpowiedzialności za zdrowie innych oraz własne:

  • podczas Mszy św. i nabożeństw wierni w kościołach powinni zachowywać dystans między sobą i muszą stosować maseczki zakrywające usta i nos;
  • rekomendowaną formą jest udzielanie Komunii św. na dłoń wiernego.

2. W najbliższy wtorek, 22 września, o godz. 19.40 zapraszamy spotkanie biblijne Lectio Divina. Spotkanie odbędzie się w kościele i jest otwarte dla wszystkich chętnych; najbliższe traktuje o Księdze Koheleta.

3. 27 września przypada czwarta niedziela miesiąca i Msza św. o godz. 18.00 ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów. Motocykliści planują już ostatnią w tym roku wycieczkę. Tym razem celem będą Lipce Reymontowskie i prywatne muzeum Władysława Reymonta. W czasie wycieczki planowany jest również postój na wspólny posiłek. Do pokonania jest dystans ok. 250 km. Chętni do wspólnego spędzenia niedzieli spotykają się o godz. 8.45 na stacji Orlen przy ul. Okulickiego. Powrót na wieczorną Mszę św.
Motocyklistów, którzy nie udają się na wyjazd również zapraszamy do uczestnictwa w wieczornej Mszy. Motocykle na czas Mszy parkują, zgodnie z tradycją, przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB, albo wieczorem pod nr tel. 603930074 (Tomek).

4. Planujemy wyjazdowy kurs przedmałżeński pod koniec listopada. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Waldemarem.