20 lutego 2022 – VII Niedziela Zwykła

1. W następną niedzielę gościć będziemy w naszej parafii ks. Leszka Kwiatkowskiego, któremu ks. Biskup powierzył misję tworzenia parafii w Mysiadle. Ks. Leszek głosić będzie Słowo Boże na każdej Mszy św.

2. Będzie to czwarta niedziela miesiąca, więc motocykliści i miłośnicy jednośladów są w specjalny sposób zaproszeni na Mszę Św. o godz. 18.00 oraz na spotkanie w salce parafialnej, podczas którego kontynuować będziemy opracowywanie planu wyprawy na Bałkany.

3. Rodziny dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. ze szkoły w Nowej Iwicznej i Mysiadle zapraszamy dzisiaj na Mszę św. Inicjacyjną o godz. 16.00, a rodziny których dzieci chodzą do pozostałych szkół 27 lutego o godz. 16.00. Spotkanie dla rodziców będzie we wtorek, 22 lutego lub 1 marca, o godz. 19.40 w kościele.

4. Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00, a po jej zakończeniu na spotkanie formacyjne.

5. Wspólnota Żywego Różańca z naszej parafii zapraszamy na comiesięczną Eucharystię, która będzie w sobotę, 26 lutego, o godz. 18.00.

6. Grupa mężczyzn z naszej parafii zaprasza do naszego kościoła na Noc Walki o Błogosławieństwo dla Polski z 26 na 27 lutego (sobota/niedziela) od godz. 21.00. W czterechsetną rocznicę święceń kapłańskich św. Andrzeja Boboli chcemy modlić się za naszą ojczyznę w łączności z wieloma wspólnotami w  Polsce. Więcej informacji na plakacie przed kościołem.

7. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii.
Z funduszy zgromadzonych w ubiegłym roku mogliśmy przyjść z pomocą ubogim w naszej parafii. Informacje jak przekazać 1% podatku można znaleźć na stronie internetowej parafii, w gablocie i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing