20 listopada 2022 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 13.00 będzie okolicznościowe nabożeństwo.

2. Młodzież, która przyjęła w tym roku Sakrament Bierzmowania zapraszamy w poniedziałek, 21 listopada, na Mszę św. o godz. 19.00 i spotkanie podsumowujące to wydarzenie.

3. We wtorek, 22 listopada, rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. zapraszamy na kolejne spotkanie formacyjne.

4. W sobotę, 26 listopada, Żywy Różaniec spotyka się na swojej comiesięcznej Mszy św. o godz. 18.00.

5. Za tydzień przypada czwarta niedziela miesiąca i Msza św. o godz.18.00 ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów. Po Mszy św. motocykliści i ich sympatycy spotkają się w salce parafialnej. Tematem spotkania będą wspomnienia z wyjazdu na Bałkany Magdy i Piotra.

Motocykle na czas Mszy parkują, zgodnie z tradycją, przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła.

Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel. 603930074 (Tomek).

6. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. W pierwszy poniedziałek Adwentu tj. 28 listopada rozpoczynamy wizytę duszpasterską (kolędę). Szczegółowy program kolędy do 12 grudnia znajduje się w gablocie i na stronie internetowej parafii w zakładce „Aktualności”.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi. Zapraszamy do kancelarii lub zakrystii, można też zgłaszać swój dom na adres mailowy: koleda.iwiczna@gmail.com.