20 grudnia 2020 – IV Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj czwarta niedziela Adwentu. Do Bożego Narodzenia pozostało już tylko pięć dni. W poniedziałek, wtorek i w środę będzie ostatnia okazja, by skorzystać ze spowiedzi. Zapraszamy od godz. 17.30.

2. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki na stół wigilijny.

3. We wtorek, 22 grudnia, od godz. 19.30 zapraszamy do ubierania choinek i budowania szopki. Natomiast w środę, 23 grudnia, o godz. 9.00 zapraszamy osoby do przedświątecznego sprzątania kościoła. Osoby, które byłyby gotowe się zaangażować do sprzątania zapraszamy do zakrystii po Mszy św.

4. Wspólnota Hallelu Jah zaprasza 23 grudnia o godz. 19.45 na modlitwę o uzdrowienie. Podczas spotkania będzie można skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania oraz indywidualnej modlitwy wstawienniczej.

5. W Wigilię Bożego Narodzenia będą ostatnie w tym roku Roraty (jak zwykle zapraszamy na godz. 7.00). Po ich zakończeniu rozstrzygniemy konkurs na własnoręcznie wykonane najpiękniejsze kalendarze adwentowe.

6. W związku z obowiązującymi nas wszystkich ograniczeniami pandemicznymi niestety do kościoła możemy zaprosić maksymalnie 27 osób. Z tego względu będą dwie Pasterki: o godz. 22.30 i o północy, a także transmisje on-line:

  • Pasterki o godz. 24.00;
  • Mszy św. 25 grudnia i 26 grudnia o godz. 11.30.

Nadal będziemy transmitować Msze św. w każdą niedzielę o godz. 11.30.

7. W Boże Narodzenie pierwsza Msza św. poranna o godzinie 8.30, pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego. Tego dnia, jak w każdy piątek, będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do północy.

8. W drugi dzień Świąt, 26 grudnia, Msze św. jak w każdą niedzielę.

9. W dobie pandemii, kiedy tak wiele osób nie może uczestniczyć we Mszy św. w kościele, zachęcamy, by przyjąć Komunię św. poza Mszą św. Będzie to możliwe po zakończeniu każdej Mszy św. Szczególnie zapraszamy po Mszach św. o godz. 10.00 i 16.00.