20 czerwca 2021 – XII Niedziela Zwykła

1. Ksiądz Dominik Maciejczyk po 3 latach pracy w naszej parafii jest posłany do parafii Bogurodzicy Maryi w Warszawie. Dziękujemy mu za wspólnie spędzony czas i życzymy błogosławieństwa Bożego w nowej parafii. Ksiądz Dominik będzie jeszcze z nami do 25 sierpnia, a w jego miejsce dołączy do nas ksiądz Radosław Marciniak z parafii Św. Jana Kantego w Warszawie.

2. Biskupi zebrani na Konferencji Episkopatu Polski podjęli decyzję o zniesieniu od dzisiejszej niedzieli, 20 czerwca, dyspensy od uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane. W związku z tym zawieszamy od dzisiaj w naszym kościele transmisje on-line z Mszy o godz. 11.30.

3. Osoby, które chciałyby poprosić innych o modlitwę mogą skorzystać ze skrzynki intencji, która znajduje się na naszej stronie internetowej. W poniedziałek, 21 czerwca po Mszy św o godz 19.00 zapraszamy na wspólną modlitwę w intencjach złożonych do parafialnej skrzynki modlitewnej. Dodatkowo Msza św. w tych intencjach będzie odprawiona w środę, 14 lipca, o godz. 19.00.

4. We wtorek, 22 czerwca, o godz. 19.40 będzie ostatnie przed wakacjami spotkanie Lectio Divina.

5. W środę, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Wszystkim tatusiom składamy serdeczne życzenia i polecamy ich Bogu w modlitwie.

6. 24 czerwca, w czwartek, przeżywamy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W naszym kościele będą dwie Msze św.: o godz. 18.00 i 19.00.

7. W sobotę, 26 czerwca, dzieci i młodzież rozpoczynają wakacje. Życzymy Wam dobrego, bezpiecznego wypoczynku i nie zapominania o modlitwie i Mszy św. w tym czasie. Tego dnia o godz. 8.00 Różaniec Rodziców i Opiekunów zaprasza na Mszę Świętą w intencji dzieci i młodzieży, a po niej na modlitwę różańcową w intencji dzieci i młodzieży.

8. Także w sobotę, o godz. 18.00 członków Żywego Różańca zapraszamy na comiesięczną Eucharystię.

9. Za tydzień przypada 4 niedziela miesiąca. Zapraszamy motocyklistów na Mszę Św. o godz. 8:30, po której przewidziana jest wspólna wycieczka do zamku Krzyżtopór w miejscowości Ujazd i, jeśli okoliczności pozwolą, zatrzymać się w Sandomierzu na wspólnym posiłku. Planowany do pokonania dystans jest poważny (ok. 420 km.), więc prosimy o zatankowanie motocykli wcześniej. Taka odległość może też stanowić trudność dla mniej doświadczonych motocyklistów. Planowany powrót ok. 19:30. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

10. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odbywają się w naszym kościele według następującego porządku:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00,
– w niedziele po Mszy św. o godz. 13.00.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing