2 lutego 2020 – Święto Ofiarowania Pańskiego

1. Jutro przypada Pierwszy Poniedziałek Miesiąca. Msza Św. wypominkowa będzie o godz. 7.00.
O godz. 19.30 rozbierać będziemy szopkę i choinki. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w tej pracy.

2. We wtorek, 4 lutego, o godz. 19.45 ksiądz Waldemar zaprasza na kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina.

3. W pierwszy czwartek miesiąca, 6 lutego, o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji kapłanów, a o godz. 19.00 w intencji Bractwa Adoracyjnego. Po jej zakończeniu będzie katecheza o modlitwie.

4. 7 lutego, w Pierwszy Piątek Miesiąca do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30. Tego dnia Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym spotyka się na comiesięcznej Mszy św. o godz. 19.00.

5. Zachęcamy gorąco do przekazania 1% podatku na nasz Parafialny Zespół Caritas. Ulotki i informacje na stoliku z tyłu kościoła, w gablocie i na stronie internetowej parafii. Pozyskane pieniądze przekażemy na leki, sprzęt i potrzeby osób starszych i najbardziej potrzebujących.

6. We wtorek, 11 lutego, przeżywać będziemy Światowy Dzień Chorych. O godz. 10.00 będzie w naszym kościele Msza św. ze szczególnym udziałem osób starszych i chorych. Tego dnia będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Chorych. Po Mszy św. zapraszamy wszystkich na spotkanie do domu parafialnego. Prosimy o zgłaszanie do zakrystii lub kancelarii osób chętnych do udziału w tej Mszy św., osób gotowych do pomocy w przywiezieniu chorych oraz tych, którzy takiej pomocy potrzebują.

7. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing