19 września 2021 – XXV Niedziela Zwykła

1. Młodzież, która w ostatnim roku uczestniczyła w kursie przygotowującym do Bierzmowania zapraszamy na spotkania dziś i w następną niedzielę, 26 września, o godz. 19.00 w kościele.

2. Rozpoczynamy nowy kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania. Dla uczniów klas I szkoły średniej i starszych. Pierwsze spotkanie będzie w sobotę, 2 października o godz. 20.00 w kościele.

3. Dzisiaj rozpoczynamy przygotowanie rodzin do Pierwszej Komunii św. Rodziny dzieci ze szkoły z Nowej Iwicznej i Mysiadła zapraszamy na Mszę św. inicjacyjną o godz. 16.00, a rodziny, których dzieci chodzą do pozostałych szkół w następną niedzielę, 26 września, o godz. 16.00. Spotkanie dla rodziców będzie we wtorek, 21 lub 28 września o godz. 19.40 w kościele.

4. Małżeństwa, które chciałyby uczestniczyć w spotkaniach formacyjnych w ramach Domowego Kościoła zapraszamy na spotkanie informacyjne w następną niedzielę, 29 września o godz. 19.00 w domu parafialnym.

5. Za tydzień przypada czwarta niedziela miesiąca i Msza św. o godz.18.00 ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów. W tym miesiącu motocykliści z naszej grupy MotoIwiczna planują wycieczkę wzdłuż Wisły do Nałęczowa na lody i spacer w parku zdrojowym. Będzie to ostatnia w tym sezonie oficjalna wycieczka grupy. Chętnych do wspólnej przejażdżki zapraszamy na godz. 8.45 na stację Orlen przy ul. Okulickiego. W czasie wycieczki planowany jest również postój na wspólny posiłek. Do pokonania jest dystans ok. 300 km. Motocykliści wracają do Iwicznej na wieczorną Mszę. Motocyklistów, którzy nie udają się na wyjazd również zapraszamy do uczestnictwa w wieczornej Mszy św. Motocykle na czas Mszy parkują, zgodnie z tradycją, przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła.
Przypominamy też, że już za dwa tygodnie w sobotę w naszej parafii zostanie odprawiona tradycyjna Msza w intencji Zmarłych Motocyklistów. Zachęcamy do zgłaszania osób, za które będziemy się modlić, jak również do pomocy w organizacji tej uroczystości.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu MotoIwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

6. W dniach 8-10 października organizowany jest wyjazd do Domu Rekolekcyjnego w Lipniku, w którym pracuje obecnie ks. Waldemar. Wyjazd połączony będzie ze zwiedzaniem ciekawych miejsc Podkarpacia. Opłaty prosimy uiścić do najpóźniej do następnej niedzieli.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing