19 stycznia 2020 – II Niedziela Zwykła

1. We wtorek i środę obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji polecamy ich w modlitwie i składamy najserdeczniejsze życzenia.

 

2. We wtorek na godz. 19.45 zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne z cyklu Lectio Divina.

 

3. Za tydzień 4 niedziela miesiąca i Msza Św. o godz. 18.00 ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów. Po Mszy Św., jak zwykle, zapraszamy motocyklistów i sympatyków na spotkanie przy slajdach. W tym miesiącu będziemy mogli posłuchać wyjątkowej opowieści o obfitującej w przygody wyprawie do Gruzji. Ci, którzy pamiętają, jak ciekawe są prezentacje Magdy, nie będą potrzebowali dodatkowej zachęty :). Organizatorzy zapewniają ciepłe napoje. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą odrobiny słodkiego co nieco do przegryzienia w międzyczasie. Motocykle parkują przy wejściu do kościoła nie blokując przejścia. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

 

4. W ramach przygotowania do beatyfikacji Sługi Bożego ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w następny wtorek, 28 stycznia, nasza parafia udaje się na pielgrzymkę do Katedry, gdzie znajduje się grób Sługi Bożego. Uczestniczyć będziemy w uroczystej Mszy św. o godz. 19.00. Można skorzystać z autobusu, który zawiezie nas do Katedry. Wyjazd spod naszego kościoła o godz. 17.30. Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

 

5. 26 stycznia będziemy obchodzili w całym Kościele Niedzielę Słowa Bożego. Bardzo prosimy, aby tego dnia przynieść ze sobą na Mszę św. swoje Pismo Święte, które zostanie uroczyście poświęcone. Będziemy także wspólnie odczytywać Słowo Boże. W sobotę, 25 stycznia, o godz. 20.00 Pani Ewa Ziętek czytać będzie w kościele fragmenty Pisma Świętego.

 

6. W dniach od 1 do 9 czerwca odbędzie parafialna pielgrzymka do Libanu śladami Św. Charbela, a od 6 do 13 listopada do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

 

7. W dni powszednie podczas Kolędy Msze św. odprawiane są o godz. 7.00, 18.00 i 19.00.

 

8. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy.

 

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.

 

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing