19 maja 2024 – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj przeżywamy nasz Odpust Parafialny. Uroczysta Suma Odpustowa będzie o godz. 13.00. Po południu zapraszamy wszystkich na tradycyjny Festyn. Gwiazdą tego wieczoru będzie Monika Kuszyńska z zespołem. Przewidziane są ciekawe atrakcje dla dzieci i dla dorosłych. Podczas Festynu, podobnie jak w latach ubiegłych będzie fanteria i kawiarenka. Dziękujemy za przynoszenie ciast do kawiarenki. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.
2. Jutro młodzież przygotowująca się do Bierzmowania spotyka się jak zwykle na Mszy św. o godz. 19.00.
3. Osoby przygotowujące ołtarze na Boże Ciało zapraszamy na spotkanie organizacyjne we wtorek, 21 maja, o godz. 17.30 do domu parafialnego.
4. W najbliższą środę o godz. 19.40 w ramach rekolekcji ewangelizacyjnych będzie można skorzystać z modlitwy o uzdrowienie wspomnień.
5. W sobotę, 25 maja, na Mszy św. o godz. 18.00 spotyka się Żywy Różaniec, a o godz. 20.00 będzie kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina.
6. Za tydzień przypada czwarta niedziela miesiąca. Motocyklistów specjalnie zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.30, a po jej zakończeniu na wspólną wyprawę. Po Mszy przemieszczamy się na pobliską stację benzynową, skąd ruszamy na wycieczkę do Czarnolasu, do Muzeum Jana Kochanowskiego. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze, w razie czego zastrzegamy sobie możliwość zmiany trasy. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.692545466 (Zbyszek).
7. Za tydzień, jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy małżeństwa, które w maju przeżywają jubileusz swojego Sakramentu Małżeństwa. Podczas tej Mszy św. będzie okazja do odnowienia przysięgi małżeńskiej.
8. Nabożeństwa majowe ku czci NMP odbywają się w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 13.00.
9. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Kodnia w sobotę, 15 czerwca. Szczegóły w zakrystii i kancelarii parafialnej.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing