19 lutego 2023 – VII Niedziela Zwykła

1. W tym tygodniu rozpoczyna się Wielki Post. W Środę Popielcową, 22 lutego, w naszym kościele Msze św. będą o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 19.30. Podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd posypania popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły i wstrzymanie się od pokarmów mięsnych. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy rozpocznie się wyjątkowo o godz. 17.50.
2. Nabożeństwa Wielkopostne odprawiane są w naszym kościele w następującym porządku:
– Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.15 i 19.40.
– Gorzkie Żale w niedziele po Sumie, czyli około godz. 14.00.
3. Przypominamy, że w roku bieżącym kontynuujemy Modlitwę w wielkopostnych Kościołach stacyjnych. Rozpoczyna się ona w Środę Popielcową, 22 lutego, w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Zakończy się w Niedzielę Palmową, 2 kwietnia, w kościele Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie. Szczegółowy program na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
4. Członków Żywego Różańca zapraszamy w najbliższą sobotę, 25 lutego, na Mszę św. o godz. 18.00.
5. Za tydzień przypada czwarta niedziela lutego i Msza Św. o godz. 18.00 ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów. Motocykliści oraz ich sympatycy spotkają się po Mszy św. w salce w domu parafialnym. Najbliższe spotkanie zostanie poświęcone jednemu z najciekawszych regionów Polski, jakim są Kaszuby. Motocykle, o ile ktoś przyjedzie na dwóch kołach, na czas Mszy św. parkują przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła. Serdecznie zapraszamy.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).
6. Zachęcamy do zadeklarowania 1,5% od podatku na Caritas przy parafii. Ze zgromadzonych funduszy możemy wesprzeć ubogich z naszej parafii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing