19 listopada 2023 – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Osoby, które chciałyby dać świadectwo lub posłuchać jak Duch Święty działa w ich życiu, zapraszamy w każdą środę do kościoła na godz. 19.45.

2. Rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej Dziecka zapraszamy na katechezę o godz. 19.40 we wtorek, 21 listopada (Nowa Iwiczna) i w czwartek, 23 listopada (pozostałe szkoły). Msza św. inicjacyjna będzie w niedzielę, 26 listopada, o godz. 13.00 (Nowa Iwiczna) i o godz. 16.00 (pozostałe szkoły).

3. Za tydzień przypada 4. niedziela miesiąca. Motocykliści spotkają się na Mszy św. o godz. 18.00. Po jej zakończeniu zapraszają na spotkanie w domu parafialnym. Tematem spotkania będzie prezentacja z tegorocznej wyprawy motocyklowej Magdy i Piotra „Motocyklowe wakacje w Serbii”. Nasi motocykliści pokażą zdjęcia i filmy. Opowiedzą o miejscach, które warto zobaczyć i o tym co ich spotkało pod drodze. Serbia w tym roku zaskoczyła ich bardzo – pozytywnie oczywiście – na tyle, że spędzili całe wakacje w jej granicach. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o ich przygodach lub podzielić się swoimi wrażeniami z tego regionu to zapraszamy serdecznie na spotkanie.
Motocykle, jeśli ktoś będzie miał chęć i odwagę przyjechać na dwóch kołach, parkują – zgodnie z tradycją – przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła. Dodatkowe informacje mailem pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB lub telefonicznie wieczorem pod nr tel.692545466 (Zbyszek).

4. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 będzie w naszym kościele kolejna katecheza o sakramentach. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

5. W poniedziałek, 4 grudnia, rozpoczynamy wizytę duszpasterską (kolędę). W tym roku rozpoczniemy ją od mieszkańców Łozisk i Nowej Woli. Osoby, które nie przyjmowały księdza w swoim domu w ostatnich trzech latach lub zamieszkały u nas w ostatnim roku prosimy o kontakt z naszymi księżmi.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing