19 kwietnia 2020 – Druga Niedziela Wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dzisiaj – w Niedzielę Miłosierdzia Bożego – nie będzie Mszy św. przy figurze Jezusa Miłosiernego w Mysiadle. O godz. 15.00 będzie w naszym kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego transmitowana na żywo.

2. Przypominamy, że na czas pandemii ks. Kardynał Kazimierz Nycz udzielił dyspensy od obowiązku udziału w niedzielnej Mszy św. aż do odwołania. W związku z rozporządzeniem, według którego od poniedziałku 20 kwietnia w miejscach kultu może przebywać podczas liturgii jednocześnie jedna osoba na 15 m2, w naszym kościele (uwzględniając chór) zgromadzić się może maksymalnie 27 osób. Prosimy o zastosowanie się do nowych zaleceń oraz utrzymywanie odpowiedniej odległości od siebie.

Nadal będziemy transmitować na żywo z naszego kościoła Msze św. i nabożeństwa według następującego porządku:
19 kwietnia – Niedziela Miłosierdzia – godz. 10.00, 11.30, 15.00 (koronka) i 18.00.
26 kwietnia – Niedziela – godz. 10.00, 11.30 i 18.00.
Obejrzeć je będzie można na kanale you tube: link

3. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na konto parafialne. Osobom, które nadal chciałyby tak wspierać funkcjonowanie naszej Parafii przypominamy, że numer konta znajduje się na naszej stronie internetowej. Wpłaty z dopiskiem „ofiara na cele kultu religijnego” można odpisać od podatku.

4. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie internetowej parafii.

5. Za tydzień przypada czwarta niedziela miesiąca. Motocyklistów specjalnie zapraszamy do udziału w Mszy św. w naszym kościele o godz. 18.00 za pośrednictwem internetu. Link łatwo znaleźć na stronie parafii albo bezpośrednio na youtube. Po Mszy św. motocykliści chcą spotkać się wirtualnie. Aby wziąć udział w spotkaniu wymagane jest zgłoszenie się do środy mailem. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze w tym sezonie spotkać na Mszach motocyklowych i wspólnie podróżować.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel. 603930074 (Tomek).

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing