19 grudnia 2021 – IV Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj czwarta niedziela Adwentu. Do Bożego Narodzenia pozostało już tylko sześć dni. W środę i czwartek będzie ostatnia okazja, by skorzystać ze spowiedzi. Zapraszamy od godz. 17.30.

2. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki i świece na stół wigilijny.

3. W Wigilię Bożego Narodzenia będą ostatnie w tym roku Roraty (jak zwykle zapraszamy na godz. 6.15). Pasterka będzie tradycyjnie o północy, pierwsza Msza św. poranna w Boże Narodzenie o godz. 8.30; pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego, ale nie będzie Mszy św. o godz. 16.00.

4. 26 grudnia przypada Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msze św w naszym kościele według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. małżonkowie będą mieli możliwość odnowienia przysięgi małżeńskiej, dlatego prosimy, aby jeżeli to tylko możliwie, być na tej samej Mszy św.

5. Osoby, które chciałyby pomóc przy budowie szopki i dekoracji kościoła zapraszamy w środę, 22 grudnia, na godz. 19.30.

6. Osoby, które chciałyby pomóc w sprzątaniu kościoła zapraszamy w czwartek, 23 grudnia, o godz. 9.00.

7. W czasie pandemii kolejny raz nie możemy przeżywać kolędy – wizyty duszpasterskiej w tradycyjny sposób. Osoby, które chciałyby zaprosić kapłana do swojego domu prosimy o osobisty kontakt w zakrystii, kancelarii lub drogą mailową. Termin spotkania w styczniu lub w lutym będziemy umawiać indywidualnie.