18 września 2022 – XXV Niedziela Zwykła

1. Młodzież, która w ostatnim roku uczestniczyła w kursie przygotowującym do Bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie formacyjne po jej zakończeniu.

2. Rozpoczął się nowy kurs przygotowujący do sakramentu Bierzmowania dla uczniów szkół średnich. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Bartoszem.

3. Dzisiaj rozpoczynamy przygotowanie rodzin do Pierwszej Komunii św. Szczegółowy plan można znaleźć na stronie internetowej parafii.

4. W najbliższą sobotę, 24 września, na swojej comiesięcznej Mszy św. spotyka się: o godz. 7.00 Różaniec Rodziców, a o godz. 18.00 Żywy Różaniec.

5. Za tydzień przypada czwarta niedziela miesiąca. Miłośników motocykli zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 oraz na ostatnią w tym roku wspólną przejażdżkę. W tym miesiącu motocykliści z naszej grupy motoIwiczna planują przejażdżkę do Iłży, tutaj wejście na zamek i posiłek. Chętnych do wspólnej przejażdżki zapraszamy na godz. 10.00 na stację Orlen przy ul. Okulickiego. Do pokonania jest dystans ok. 300 km; powrót do Iwicznej na wieczorną Mszę ś.
Motocyklistów, którzy nie udają się na wyjazd również zapraszamy do uczestnictwa w wieczornej Mszy św. Motocykle na czas Mszy św. parkują, zgodnie z tradycją, przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła.
Przypominamy też, że już za dwa tygodnie w sobotę w naszej parafii zostanie odprawiona tradycyjna Msza w intencji Zmarłych Motocyklistów. Zachęcamy do zgłaszania osób, za które będziemy się modlić, jak również do pomocy w organizacji tej uroczystości.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

6. Rada Gminy Lesznowola zaprasza dzisiaj na międzypokoleniowy piknik sąsiedzki. Spotkanie odbędzie się w godzinach od 14.00 do 19.00 na boisku przy ul. Rekreacyjnej w Starej Iwicznej.