18 kwietnia 2021 – III Niedziela Wielkanocy

1. W dniach 18 – 24 kwietnia będziemy przeżywali 13 Tydzień Biblijny pod hasłem „Zgromadzeni na Świętej Wieczerzy”. W naszym kościele w dni powszednie podczas Mszy św. o godz. 19.00 każde czytanie poprzedzone będzie komentarzem biblijnym.

2. We wtorek, 20 kwietnia, ksiądz Waldemar zaprasza na kolejne spotkanie Lectio Divina na godz. 19.40. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich chętnych.

3. W środę, 21 kwietnia, Wspólnota HalleluJah zaprasza na godz. 19.45 na nabożeństwo Droga Światła. Podobnie jak Droga Krzyżowa ma 14 stacji. Rozważania przy każdej z nich wspominają spotkania Chrystusa z uczniami po Zmartwychwstaniu i pomagają głębiej przezywać okres Wielkanocy.

4. W najbliższy piątek, 23 kwietnia, Kościół obchodzi uroczystość Św. Wojciecha, głównego patrona Polski.

5. W sobotę, 24 kwietnia, rodziny przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. dziecka zapraszamy na ostatnie już Msze św. inicjacyjne.

6. Za tydzień przypada 4 niedziela miesiąca. Od tego miesiąca motocyklistów w specjalny sposób zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.30. Po jej zakończeniu planowana jest wspólna przejażdżka, o ile pozwoli na to sytuacja epidemiczna oraz aktualne obostrzenia. Osoby, które zapisały się na informację mailową, zostaną powiadomione o możliwych planach. Zainteresowanych, którzy nie są na liście wysyłkowej, prosimy o kontakt na mail grupy. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel. 603930074 (Tomek).

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing