17 września 2023 – XXIV Niedziela Zwykła

1. Rozpoczęliśmy Misje Ewangelizacyjne – wyjątkowe rekolekcje, które parafia przeżywa raz na dziesięć lat. Zapraszamy wszystkich do wspólnych spotkań i prosimy o poinformowanie o tym wydarzeniu wszystkich naszych parafian. Szczegółowy program można znaleźć na na stronie internetowej parafii.


2. Program Misji w dniach od 17 do 24 września:

Dzisiaj spotykamy się na Mszach św. według porządku niedzielnego oraz na dodatkowej Mszy św. inicjacyjnej dla rodzin przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św. dziecka o godz. 16.00.

Od poniedziałku do soboty, spotykać się będziemy na nabożeństwach misyjnych z komunią św. o godz. 9.30 i 18.30. Msze św. bez kazania będą o godz.: 7.00, 9.00 i 18.00; nie będzie Mszy św. o godz. 19.00.

W następną niedzielę, 24 września, zapraszamy zwłaszcza na godz. 13.00 na uroczystą Mszę św. koncelebrowaną przez kapłanów pochodzących z naszej parafii oraz pracujących wśród nas w ciągu ostatnich 40 lat. Mszy św. przewodniczyć będzie ks. biskup Michał Janocha. Po jej zakończeniu będzie procesja eucharystyczna, a następnie świętowanie na placu kościelnym przy wspólnym posiłku i wspomnieniach. O godz. 17.00 będzie modlitwa dziękczynienia.

3. W następną niedzielę, czwartą niedzielę miesiąca, motocykliści tradycyjnie zaproszeni są na wspólną wycieczkę. Chętni spotykają się o godz. 8.00 na stacji Orlen w Piasecznie, skąd wyruszą do Mielnika nad Bugiem. Trasa liczy ok. 360 km, powrót przewidziany jest na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00. Prosimy o przyjechanie motocyklami zatankowanymi, gotowymi do drogi. Więcej informacji na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel. 603930074 (Tomek).

W związku z tym, że kończy się lato, Msza św. motocyklistów w czwartą niedzielę każdego miesiąca będzie o godz. 18.00. Motocykle na czas Mszy św. parkują przed wejściem, nie blokując przejścia.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing