17 stycznia 2021 – II Niedziela Zwykła

1. Ze względu na obostrzenia sanitarne związane z pandemią nie będziemy w stanie w tradycyjny sposób przeżywać kolędy – wizyty duszpasterskiej. Osoby nowe w naszej parafii oraz osoby, które w tym wyjątkowym czasie chciałyby spotkać się z kapłanem w swoim domu prosimy o kontakt w zakrystii, kancelarii parafialnej lub na adres e-mail: parafia@duchswiety.org. Po zebraniu zgłoszeń odpowiemy na każde zaproszenie osobiście, aby umówić konkretny termin spotkania.

2. Od 18 do 25 stycznia obchodzimy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; w roku bieżącym pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”.

3. W poniedziałek, 18 stycznia, o godz. 19.40 zapraszamy do kościoła na „Wieczór Maryjny” – animowana modlitwa i konferencja. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich, stanowi kontynuację formacji maryjnej, którą rozpoczęliśmy w parafii m.in. przez 33-dniowe rekolekcje.

4. W czwartek i piątek obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji polecamy ich w modlitwie i składamy najserdeczniejsze życzenia.

5. W sobotę, 23 stycznia, w ósmą rocznicę śmierci ks. Kardynała Józefa Glempa – Prymasa Polski w Bazylice Archikatedralnej Św. Jana Chrzciciela w Warszawie o godz. 19.00 zostanie odprawiona Msza św.

6. W niedzielę, 24 stycznia, będziemy obchodzić Niedzielę Słowa. Podczas Mszy św. o godz. 10.00 modlić się będziemy Jutrznią, a Nieszporami podczas Mszy św. o godz. 18.00. Osoby przygotowujące się do Sakramentu Bierzmowania będą miały w tym dniu spotkanie po Mszy św. o godz. 18.00.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing