17 października 2021 – XXIX Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek, 18 października, obchodzimy Dzień Pracowników Służby Zdrowia. Wszystkim osobom, które na co dzień troszczą się o nasze zdrowie składamy serdeczne życzenia i polecamy ich w modlitwie.

2. We wtorek, 19 października, przypada rocznica męczeńskiej śmierci Błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Jest to data na trwałe wpisana w historię Kościoła polskiego i dzieje Narodu. O godz. 18.00 w kościele św. Stanisława Kostki na Żoliborzu zostanie odprawiona uroczysta Msza św. poprzedzona czuwaniem przy relikwiach ks. Jerzego.

3. Za tydzień przypada 4 niedziela miesiąca. Pierwszy raz po wakacjach motocykliści spotkają się w formule zimowej, bez wycieczki. Miłośników jednośladów zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na spotkanie przy slajdach w domu parafialnym.

4. Wypominki jednorazowe (na 1 lub 2 listopada) oraz całoroczne zgłaszać można po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej. Osoby, które mają na naszym cmentarzu ponad dwudziestoletnie groby, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

5. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii odbywają się:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
– w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00

6. Uczniów klas pierwszych szkoły średniej i starszych zapraszamy na nowy kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania. Osoby, które jeszcze się nie zgłosiły zapraszamy so zakrystii lub kancelarii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing