16 maja 2021 – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Już za tydzień w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, przeżywać będziemy Odpust Parafialny. Uroczysta Suma Odpustowa będzie o godz. 13.00. Po jej zakończeniu będzie Procesja Eucharystyczna wokół naszego kościoła.

2. Trwa Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego, którą modlimy się codziennie podczas nabożeństw majowych. W Wigilię Zesłania Ducha Świętego zapraszamy na modlitewne czuwanie, które rozpocznie się Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00. O godz. 24.00 będzie Msza św. a po niej Adoracja Najświętszego Sakramentu aż do porannej Mszy św. niedzielnej. Osoby, które mogłyby się zadeklarować aby tej nocy przez 30 min. adorować Najświętszy Sakrament prosimy, aby zechciały wpisać się na listę naszej sztafety modlitewnej, która dostępna jest w zakrystii.

3. Przypominamy, że Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy okres Wielkanocny. Do przyszłej niedzieli jest ostatnia okazja, by przyjąć Komunię Wielkanocną.

4. Za kilka dni przypada Dzień Modlitw za Kościół w Chinach. Z tej racji w niedzielę, 23 maja, o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie z sinologiem, Panem Markiem Tylkowskim, który opowie nam m.in. o chrześcijaństwie i kulcie maryjnym w Chinach. Spotkanie otwarte jest dla wszystkich.

5. We wtorek, 18 maja, o godz. 19.40, zapraszamy na kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina.

6. Za tydzień przypada czwarta niedziela miesiąca. W tym sezonie motocyklistów zapraszamy na Mszę św. o godz. 8.30. Po Mszy św. przewidziana jest wspólna wycieczka do Grabarki (prawosławne sanktuarium Matki Bożej i góra krzyży). Ze względu na dość długi dystans (ok. 380 km.) prosimy o zatankowanie motocykli wcześniej. Taka odległość może też stanowić trudność dla mniej doświadczonych motocyklistów. Powrót ok. 18.30. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel. 603930074 (Tomek).

7. Nabożeństwa Majowe ku czci NMP odbywają się w naszej parafii w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 13.00.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing