16 czerwca 2024 – XI Niedziela Zwykła

1. W minionym tygodniu zakończyliśmy Rekolekcje Ewangelizacyjne. Brało w nich udział ponad 100 osób. Bogu dzięki za ożywienie wiary i duchowe owoce tych rekolekcji. Ich kontynuacją są spotkania Wspólnoty modlitewno-ewangelizacyjnej w każdą środę o godz. 19.40.

2. W tym tygodniu dzieci i młodzież rozpoczynają wakacje. Życzymy im dobrego i bezpiecznego wypoczynku i Bożego błogosławieństwa na ten czas.

3. W poniedziałek, 17 czerwca, o godz. 19.00 będzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.

4. W sobotę, 22 czerwca, o godz. 20.00 będzie kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

5. Za tydzień przypada czwarta niedziela czerwca, czyli czas na Motocyklową Niedzielę z Moto Iwiczną. Zapraszamy na wspólną Mszę Świętą o godzinie 8:30, podczas której motocykliści aktywnie włączają się w celebrację. Tradycyjnie parkujemy motocykle bezpośrednio przed kościołem, nie blokując wejścia. Po Mszy przemieszczamy się na pobliską stację benzynową, skąd po krótkiej odprawie ruszamy na wspólny wypad poza miasto. Pozwólcie, że w tym miesiącu miejsce docelowe pozostanie na razie „niespodzianką”, o szczegółach dowiecie się wkrótce z naszej strony na Facebooku. W razie załamania pogody zastrzegamy sobie prawo do zmiany planów, abyśmy nie musieli moknąć i narażać się na niebezpieczeństwo jazdy w deszczu.
Dodatkowe informacje mailem pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na Facebooku, albo wieczorem pod tel. 692545466 (Zbyszek).

6. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odbywają się według następującego porządku:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00,
– w niedziele i święta po Mszy św. o godz. 13.00.

7. Młodzież licealną zapraszamy na spływ kajakowy Czarną Hańczą w dniach 19-22 sierpnia. Więcej informacji u ks. Bartosza.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing