15 stycznia 2023 – II Niedziela Zwykła

1. Od 18 do 25 stycznia obchodzimy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; w roku bieżącym pod hasłem: Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości.

2. Rodziny przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej dziecka zapraszamy na Mszę św. Inicjacyjną dzisiaj o godz. 16.00. Rodziców zapraszamy na katechezę we wtorek, 17 stycznia, o godz. 19.40.

3. 21 i 22 stycznia będziemy obchodzić Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji polecamy ich w modlitwie i składamy najserdeczniejsze życzenia.

4. W najbliższą niedzielę przypada czwarta niedziela miesiąca, więc motocykliści i miłośnicy jednośladów są w specjalny sposób zaproszeni na Mszę Św. o godz. 18.00 oraz spotkanie przy slajdach z motocyklowych podróży. Najbliższe spotkanie zostanie poświęcone Chorwacji widzianej oczami motocyklisty – więcej będzie o pięknych górach, niż ciepłym morzu. Motocykle, o ile ktoś przyjedzie na dwóch kołach, na czas Mszy parkują przed kościołem, nie blokując wejścia do kościoła.
Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

5. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi. Można też zgłaszać swój dom na adres mailowy:
1) mieszkańcy Mysiadła: proboszcz@parafiamysiadlo.pl
2) mieszkańcy pozostałych miejscowości: koleda.iwiczna@gmail.com.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing