15 listopada 2020 – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Następna niedziela będzie ostatnią niedzielą Roku Liturgicznego. W tym dniu obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.
– Po Mszy św. o godz. 13.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu
i okolicznościowe modlitwy.
– Msza św. o godz. 18.00 ze specjalnym zaproszeniem dla motocyklistów.
Niestety, w związku z obowiązującymi ograniczeniami, pewnie trzeba będzie uczestniczyć w Mszy św. z zewnątrz. Nie planujemy również oficjalnej wycieczki. Z przykrością musimy też zrezygnować z organizacji spotkania w formule zimowej po Mszy św. Mamy nadzieję, że będziemy mogli te spotkania organizować w kolejnych zimowych miesiącach. Mimo to zachęcamy do przybycia na Mszę wieczorną na motocyklach. Motocykle parkują, zgodnie z tradycją, przed kościołem, nie blokując wejścia. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@gmail.com, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel. 603930074 (Tomek).

2. We wtorek, 17 listopada, o godz. 19.45 zapraszamy na kolejne spotkanie grupy biblijnej Lectio Divina.

3. Już niedługo rozpoczyna się Adwent. Zwykle w pierwszy poniedziałek Adwentu rozpoczynaliśmy Kolędę – wizytę Duszpasterską. W tym roku z racji pandemii tradycyjny sposób Kolędy jest niemożliwy. Już wkrótce zaproponujemy nowy sposób spotkania z wiernymi dostosowany do wyjątkowego czasu.

4. Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy w minionym tygodniu złożyli ofiary na konto parafialne. Osobom, które nadal chciałyby tak wspierać funkcjonowanie naszej Parafii przypominamy, że numer konta znajduje się na naszej stronie internetowej. Wpłaty z dopiskiem „ofiara na cele kultu religijnego” można odpisać od podatku.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing