15 grudnia 2019 – III Niedziela Adwentu

1. Rozpoczęliśmy w naszej parafii Rekolekcje Adwentowe. Msza św. z nauką rekolekcyjną w poniedziałek i wtorek będzie o godz. 9.00, 18.00, 20.00. Będzie także dodatkowa konferencja po Roratach, tj. ok. godz. 7.00. Do spowiedzi zapraszamy w poniedziałek i wtorek: rano od godz. 8.30, a popołudniu od godz. 17.30.

 

 

2. W dni powszednie zapraszamy na Msze św. Roratnie na godz. 6.15. W tym czasie w ciągu tygodnia będą jak zwykle dwie Msze św. o godz. 18.00 i 19.00.

 

 

3. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki i świece na stół wigilijny. Ministranci rozprowadzają sianko pozyskując w ten sposób fundusze na działanie tej grupy.

 

 

4. Przy obrazie Matki Bożej, stoi tradycyjny Kosz Adwentowy do którego możemy wkładać produkty żywnościowe do paczek świątecznych dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii oraz puszka na ofiary pieniężne na ten cel. Prosimy również o zgłaszanie do 18 grudnia adresów rodzin potrzebujących z naszej parafii.

 

 

5. Wspólnota Hallelu Jah zaprasza na modlitwę o doświadczenie Bożej Miłości, która prowadzona będzie w kościele przed Najświętszym Sakramentem w najbliższą środę, 18 grudnia, o godz. 19.45.

 

 

6. W czwartek, 19 grudnia, ks. Proboszcz obchodzi imieniny. Tego dnia zapraszamy na Mszę św. w intencji Solenizanta na godz. 18.00.

 

 

7. W piątek, 20 grudnia, Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00. Tego dnia, od godz. 19.30, ubierać będziemy choinki i dekorować Szopkę Bożonarodzeniową. Serdecznie zapraszamy wszystkich gotowych do uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

 

 

8. Prosimy o zgłaszanie adresów osób starszych i chorych, które przed Świętami chciałyby przyjąć Sakramenty. Osoby te odwiedzimy w sobotę, 21 grudnia, przed południem.

 

 

9. Rodziców i chrzestnych przeżywających w Święta Sakrament Chrztu dziecka zapraszamy na konferencję chrzcielną w piątek, 20 grudnia, na godz. 19.40 do domu parafialnego.

 

 

10. Porządek Kolędy w najbliższych dniach (patrz program Kolędy).

 

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing