14 stycznia 2024 – II Niedziela Zwykła

1. Od 18 do 25 stycznia obchodzimy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Harmonogram wydarzeń można znaleźć na stronie internetowej Archidiecezji Warszawskiej.

2. W dniu dzisiejszym o godz. 19.00 będzie w naszym kościele kolejna katecheza o sakramentach. Serdecznie zapraszamy wszystkich.

3. Różaniec Rodziców i Opiekunów spotyka się w najbliższą sobotę, 13 stycznia, na Mszy św. o godz. 7.00. Po Mszy św. różaniec w intencji dzieci i młodzieży.

4. Parafialny Zespół Caritas zachęca do przekazania 1,5% podatku, tak aby mógł dalej pełnić posługę miłosierdzia na rzecz osób najbardziej potrzebujących na terenie naszej parafii. Szczegółowe informacje znajdują się na stoliku z tyłu kościoła, w gablocie i w zakładce „Grupy Parafialne” → „Caritas” na stronie internetowej naszej parafii. W ramach uzyskanego od Państwa wsparcia, z pozyskanych pieniędzy Parafialny Zespół Caritas kupuje żywność, leki, sprzęt rehabilitacyjny dla osób starszych i najbardziej potrzebujących oraz wspiera rodziny wielodzietne. Za wszelkie darowizny w ramach 1,5% podatku składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi lub drogą e-mailową na adres: koleda.iwiczna@gmail.com.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing