14 marca 2021 – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Za tydzień rozpoczynają się Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych. Rekolekcje trwać będą od niedzieli do środy włącznie (od 21 do 24 marca). W tym roku poprowadzi je Ojciec Paweł Gomulak, misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej. Jest on znanym rekolekcjonistą i papieskim misjonarzem miłosierdzia.

Program rekolekcji:

  • Niedziela – nauka rekolekcyjna na każdej Mszy św.
  • Poniedziałek, wtorek, środa – Msza św. z nauką rekolekcyjną dla dorosłych o godz. 9.00, 18.00 i 20.00.

Do spowiedzi zapraszamy od godz. 8.30 i 17.30

2. Caritas Parafialna rozprowadza świece wielkanocne. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży przeznaczone będą na pomoc dla potrzebujących z naszej parafii. Prosimy również o składanie jałmużny postnej lub przekazywanie żywności (bez owoców) na paczki świąteczne. Prosimy o zgłaszanie adresów osób, które takie paczki powinny otrzymać.

3. Na kolejne Gorzkie Żale zapraszamy dzisiaj, po Mszy św., która rozpoczyna się o godz. 13.00. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej są w piątek o godzinie 17.15 i 19.40.

4. W tym tygodniu będzie całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu w nocy z piątku na sobotę. Zakończy się Mszą św. w sobotę, 20 marca, o godz. 8.30. Będzie to comiesięczna Msza św. dla Różańca Rodziców i Opiekunów. Po Mszy św. będzie modlitwa różańcowa w intencji dzieci i młodzieży.