14 czerwca 2020 – XI Niedziela Zwykła

1. W sobotę, 20 czerwca, przybędzie do naszej Parafii ks. Kardynał Kazimierz Nycz i o godz. 12.00 udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży, która przygotowywała się do tego wydarzenia przez ostatni rok.
2. Ks. Andrzej Sikorski po 4 latach pracy w naszej Parafii jest posłany do Parafii Zesłania Ducha Świętego w Warszawie, w dekanacie żoliborskim. Dziękujemy mu za wspólnie spędzony czas i życzymy błogosławieństwa Bożego w nowej Parafii. Ks. Andrzej obowiązki w nowej Parafii obejmie z dniem 26 sierpnia, a w jego miejsce dołączy do nas ks. Bartosz Strzemiński z Parafii Świętej Jadwigi Śląskiej w Milanówku. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. w następną niedzielę, 21 czerwca, o godz. 11.30, podczas której modlić się będziemy w intencji ks. Andrzeja, dziękując Panu Bogu za jego posługę w naszej Parafii.
3. Codziennie do 18 czerwca po Mszy św. o godz. 18.00 jest w naszej Parafii procesja Eucharystyczna, podczas której śpiewamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odbywają się według następującego porządku:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
– w niedziele po Mszy św. o godz. 13.00
5. W czwartek 18 czerwca, po uroczystej procesji odbędzie się obrzęd błogosławieństwa wianków.
6. W piątek 19 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy św. o godz. 18.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa. Osoby, które odmówią publicznie akt wynagrodzenia mogą uzyskać odpust zupełny. W tym dniu z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing