13 lutego 2022 – VI Niedziela Zwykła

1. Serdecznie dziękujemy osobom, z którymi mogliśmy się spotkać w minionym tygodniu w ich domach w ramach wizyty duszpasterskiej.

2. Dzisiaj o godz. 19.00 zapraszamy na kolejne spotkanie konsultacyjne w ramach Synodu. Tematem spotkania będzie stan Kościoła Katolickiego w parafii i w Polsce.

3. W najbliższą środę, 16 lutego, grupa mężczyzn spotyka się na Mszy św. o godz. 19.00. Po jej zakończeniu będzie spotkanie w sali parafialnej z Pawłem Jaworskim, liderem Wspólnoty Żołnierze Chrystusa.

4. W tym tygodniu będzie całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu od piątku do soboty do godz. 7.00.

5. W sobotę, 19 lutego, o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji dzieci i młodzieży. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 modlitwą różańcową w tej intencji.

6. W następną niedzielę, 20 lutego, o godz. 16.00 będzie Msza św. Inicjacyjna dla rodzin przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na katechezę we wtorek, 22 lutego, na godz. 19.40.

7. Młodzież przygotowującą się do Bierzmowania zapraszamy w następną niedzielę na Mszę św. o godz. 18.00, a po jej zakończeniu na spotkanie formacyjne.

8. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii.
Z funduszy zgromadzonych w ubiegłym roku mogliśmy przyjść z pomocą ubogim w naszej parafii. Informacje jak przekazać 1% podatku można znaleźć na stronie internetowej parafii, w gablocie i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing