13 listopada 2022 – XXXIII Niedziela Zwykła

1. W ostatnich dniach listopada rozpoczynamy wizytę duszpasterską (kolędę). W tym roku rozpoczniemy ją od mieszkańców Piaseczna i Nowej Iwicznej. Osoby, które nie przyjmowały księdza w swoim domu w ostatnich trzech latach lub zamieszkały u nas w ostatnim roku prosimy o kontakt z naszymi księżmi. Zapraszamy do kancelarii lub zakrystii, można też zgłaszać swój dom na adres mailowy: koleda.iwiczna@gmail.com.

2. W poniedziałek, 14 listopada, o godz. 20.00 będzie kolejne spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

3. W tym tygodniu, w nocy z piątku na sobotę będzie całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Różaniec Rodziców i Opiekunów zaprasza na listopadową Mszę św. w intencji dzieci i młodzieży, która zostanie odprawiona w sobotę, 19 listopada, o godzinie 7.00. Po mszy różaniec w intencji dzieci i młodzieży.

4. Dzisiaj obchodzimy XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „Uleczyć tęsknotę”. Przy wyjściu z kościoła zbierane są ofiary do puszek na pomoc dla Ukrainy.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing