12 września 2021 – XXIV Niedziela Zwykła

1. Różaniec Rodziców i Opiekunów zaprasza do wspólnej modlitwy na rozpoczęcie nowego roku nauki. Od dzisiejszej niedzieli, 12 września do niedzieli 19 września, po każdej Mszy św. o godz. 18.00 będziemy krótko modlić się pod przewodnictwem kapłana w intencji uczniów, studentów, nauczycieli, a także o dobre nauczanie i wszelkie łaski potrzebne dzieciom, młodzieży i dorosłym.
Zachęcamy do rodzinnego podjęcia modlitwy w tej intencji.

2. W poniedziałek 13 wrzesień, w kolejnym dniu rocznicy Objawień Fatimskich zapraszamy na Nabożeństwo Maryjne połączone z procesją z figurą MB. Nabożeństwo rozpocznie się po Mszy św. o godz. 19.00. Prosimy, aby zabrać ze sobą świece.

3. Spotkanie formacyjne dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę 19 września o godzinie 19.00 w kościele.

4. Dzieci, które chcą się włączyć do scholki animującej śpiew podczas niedzielnej Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na spotkanie we wtorek 14 września o godz. 18.00.

5. Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w piątek 17 września o godz. 19.30 w sali w domu parafialnym.

6. Przygotowanie rodzin do Pierwszej Komunii św. rozpoczniemy już we wrześniu. Rodziny dzieci ze szkoły z Nowej Iwicznej i Mysiadła zapraszamy na Mszę Inicjacyjną 19 września o godz. 16.00, a rodziny których dzieci chodzą do pozostałych szkół 26 września o 16.00. Spotkanie dla rodziców będzie we wtorek 21 lub 28 września o godz. 19.40 w Kościele.

7. W dniach 8-10 października organizowany jest wyjazd do Domu Rekolekcyjnego w Lipniku, w którym pracuje obecnie ks. Waldemar. Wyjazd połączony będzie ze zwiedzaniem ciekawych miejsc Podkarpacia. Szczegóły w zakrystii lub kancelarii.

8. Nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową tylko dla mężczyzn na Jasną Górę w sobotę 18 września. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing