12 stycznia 2020 – Święto Chrztu Pańskiego

1. Niedziela Chrztu Pańskiego, którą dzisiaj przeżywamy, kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Wprawdzie od jutra rozpocznie się okres zwykły, ale zgodnie ze starą polską tradycją śpiewanie kolęd, choinki i szopka towarzyszyć nam będą do 2 lutego.

 

2. W poniedziałek, 13 stycznia, odbędzie się kolejne spotkanie Grupy Modlitewno-Ewangelizacyjnej bezpośrednio po Mszy św. o godz. 19.00. Temat spotkania: Modlitwa i siła Ducha Świętego. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

 

3. Rodziny przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. dziecka zapraszamy na Mszą św. inicjacyjną w niedzielę 19 stycznia o godz. 16.00. Rodziców zapraszamy na katechezę we wtorek lub środę, 14 lub 15 stycznia, na godz. 19.40 do kościoła.

 

4. W najbliższą sobotę, 18 stycznia, rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który trwa do 25 stycznia (do Święta Nawrócenia Świętego Pawła).

 

5. W dniach od 6 do 13 listopada odbędzie parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Osoby zainteresowane zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

 

6. W dni powszednie podczas Kolędy Msze św. będą o godz. 7.00, 18.00 i 19.00.

 

7. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy

 

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.

 

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing