12 czerwca 2022 – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

 1. 1. W poprzednią niedzielę przeżywaliśmy Odpust Parafialny. W jego przygotowanie zaangażowało się bardzo wiele osób. Serdeczne podziękowania dla osób, które przyczyniły się do uświetnienia naszego parafialnego odpustu. Dziękujemy tym wszystkim, którzy poświęcili swój czas i pomagali w sobotę, dziękujemy tym, którzy w niedzielę stali na stoiskach, tym którzy sprzątali, przynosili fanty, którzy upiekli i przynieśli ciasto, grupom parafialnym, strażakom i młodzieży z wolontariatu. Dziękujemy wszystkim tym których nie sposób wymienić, a którzy po prostu byli i pomagali. Przede wszystkim Panu Bogu za dobry czas i piękną pogodę.

  2. W najbliższy czwartek (16 czerwca) przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Boże Ciało). Msze św. w tym dniu według porządku niedzielnego (nie będzie Mszy św. o godz. 13.00 i 16.00). Po Mszy św. o godz. 11.30 wyruszymy z Procesją Eucharystyczną ulicami naszej parafii. Trasa procesji: z kościoła ulicą Słoneczną i Sękocińską, następnie Syrenki i Mleczarską wrócimy do kościoła. Ostatni, czwarty Ołtarz będzie przed wejściem do kościoła, gdzie zakończymy Procesję uroczystym błogosławieństwem. Gorąco zachęcamy wszystkich parafian do udekorowania swoich domów.

  3. Serdecznie zapraszamy dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe do aktywnego uczestnictwa jako Bielanki i Ministranci w Procesji. Prosimy o spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 oraz w Uroczystość Bożego Ciała pół godziny przed Mszą św., czyli o godz. 11.00. Dziewczynki proszone są o przyniesienie koszyczków i kwiatków do sypania.

  4. Codziennie do czwartku 23 czerwca, po Mszy św. o godz. 18.00, będzie Procesja Eucharystyczna.

  5. Jutro 13 dnia miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które będzie po Mszy św. o godz. 19.00. Na nabożeństwo prosimy zabrać świece.

  6. W tym tygodniu piątkowa adoracja N.S. potrwa całą noc do soboty do godz. 7.00.

  7. Różaniec Rodziców zaprasza na comiesięczną mszę 18 czerwca w sobotę o godz. 7.00 a po jej zakończeniu na różaniec w intencji dzieci i młodzieży.

  8. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odbywają się według następującego porządku:
  – w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
  – w niedziele po Mszy św. o godz. 13.00

  9. W tym roku Bractwo Adoracyjne przeżywa jubileusz 10-lecia adoracji w naszej parafii. Wszystkich członków Bractwa i osoby zainteresowane zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 18.00, a po jej zakończeniu na spotkanie Bractwa.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing