11 września 2022 – XXIV Niedziela Zwykła

1. Różaniec Rodziców i Opiekunów zaprasza do wspólnej modlitwy na rozpoczęcie nowego roku nauki. Od dzisiejszej niedzieli, 11 września do niedzieli 18 września, po każdej Mszy św. o godz. 18.00 będziemy krótko modlić się pod przewodnictwem kapłana w intencji uczniów, studentów, nauczycieli, a także o dobre nauczanie i wszelkie łaski potrzebne dzieciom, młodzieży i dorosłym. Zachęcamy do rodzinnego podjęcia modlitwy w tej intencji.

2. Jutro uczniów szkół podstawowych zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której modlić się będziemy o błogosławieństwo Boże na nowy rok szkolny i katechetyczny. Podczas tej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia tornistrów i przyborów szkolnych.

3. Rozpoczynamy nowy kurs przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania  dla uczniów szkół średnich. Pierwsze spotkanie będzie w poniedziałek 12 września. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 19.00. Na to spotkanie zapraszamy kandydatów wraz z rodzicami.

4. Kandydatów do Bierzmowania, którzy uczestniczyli w spotkaniach w ubiegłym roku szkolnym zapraszamy na pierwsze powakacyjne spotkanie w niedzielę, 18 września. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz. 18.00.

5. We wtorek, 13 września, w kolejnym dniu rocznicy Objawień Fatimskich zapraszamy na Nabożeństwo Maryjne połączone z procesją z figurą MB. Nabożeństwo rozpocznie się po Mszy św. o godz. 19.00. Prosimy, aby zabrać ze sobą świece.

6. W środę, 14 września, obchodzimy Święto Podwyższenia Krzyża. Będzie to dzień modlitw za Ukrainę w łączności z innymi Kościołami całej Europy.

7. W następną niedzielę, 18 września, rozpoczynamy przygotowanie rodzin do Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Rodziny dzieci ze szkoły z Nowej Iwicznej i Lesznowoli zapraszamy na Mszę św. Inicjacyjną o godz. 10.00, a rodziny których dzieci chodzą do pozostałych szkół 25 września o godz. 10.00. Spotkanie dla rodziców będzie we wtorek, 20 lub 27 września, o godz. 19.40 w kościele.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing