11 października 2020 – XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś obchodzimy XX. Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus. We wszystkich parafiach prowadzona jest zbiórka do puszek dla stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Wypominki jednorazowe (na 1 lub 2 listopada) oraz całoroczne zgłaszać można po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej.

3. Osoby, które mają na naszym cmentarzu ponad dwudziestoletnie groby, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

4. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii odbywają się:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
– w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00

5. We wtorek, 13 października, w rocznicę objawień fatimskich zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpocznie się różańcem o godz. 18.30, po nim będzie się Msza św. o godz. 19.00, a po jej zakończeniu procesja z figurą MB wokół kościoła.

6. W środę, 14 października, obchodzimy Dzień Nauczyciela. Tego dnia wszystkich pracowników oświaty zapraszamy na Mszę św. w ich intencji o godz. 19.00. Z powodu pandemii wyjątkowo w tym roku nie będzie spotkania przy herbatce.

7. W sobotę, 17 października, planujemy pielgrzymkę do Sanktuarium Świętego Krzyża. Wyjazd z powodu pandemii odbędzie się tylko samochodami osobowymi. Szczegółowe informacje u ks. Waldemara.

8. Rozpoczynamy nowy kurs przygotowujący do Bierzmowania dla uczniów klasy I szkoły średniej i starszych. Kandydatów wraz z rodzicami zapraszamy w niedzielę, 18 października, na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie po jej zakończeniu. Osoby, które byłyby gotowe włączyć się w przygotowanie młodzieży do Sakramentu Bierzmowania prosimy o kontakt z ks. Bartoszem.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing