11 grudnia 2022 – III Niedziela Adwentu

1. Osoby, które chciałyby uwielbiać Boga wspólną modlitwą i śpiewem zapraszamy do naszego kościoła na „Wieczór Chwały” w środę, 14 grudnia, o godz. 19.40.

2. W tym tygodniu, w nocy z piątku na sobotę będzie całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Msza św. w intencji dzieci i młodzieży zostanie odprawiona podczas rorat w sobotę, 17 grudnia. W jej trakcie będzie miało miejsce coroczne odnowienie Aktu zawierzenia dzieci i młodzieży w modlitwie różańcowej. Po mszy różaniec w intencji dzieci i młodzieży.

4. Rodziców i chrzestnych przeżywających w Święta Sakrament Chrztu dziecka zapraszamy na konferencję chrzcielną w sobotę, 17 grudnia, na godz. 20.00 do kościoła.

5. W tych dniach ks. Proboszcz obchodzi imieniny. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Solenizanta w niedzielę, 18 grudnia, o godz. 13.00 i w poniedziałek, 19 grudnia, o godz. 18.00.

6. W przyszłym tygodniu, motocykliści wyjątkowo spotkają się w trzecią niedzielę miesiąca. Serdecznie zapraszamy miłośników dwóch kółek, nie tylko jeżdżących motocyklistów, na Mszę św. o godz.18.00 oraz na spotkanie przedświąteczne w domu parafialnym.

7. Przypominamy, że w naszej parafii Roraty są codziennie o godz. 6.15.

8. Przy wyjściu z kościoła, Parafialny Zespół Caritas rozprowadza świece wigilijne. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdów kolonijnych dla dzieci z ubogich rodzin. Przed ołtarzem stoi kosz adwentowy i puszka na jałmużnę. Prosimy o przynoszenie produktów żywnościowych dla rodzin najbardziej potrzebujących. Torby na artykuły żywnościowe i chemię można pobrać przy stoliku ze świecami. Prosimy o zgłaszanie adresów rodzin, do których powinny trafić paczki żywnościowe. Zgłoszenia przyjmujemy do 16 grudnia.

9. Nasza parafia w dniach od 18 do 25 kwietnia 2023 r. organizuje pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Radka.

10. W gablocie i na stronie internetowej znajduje się program Kolędy do końca grudnia. Osoby, które mogłyby poinformować swoich sąsiadów o kolędzie prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi. Zapraszamy do kancelarii lub zakrystii. Można też zgłaszać swój dom na adres mailowy: koleda.iwiczna@gmail.com.