10 września 2023 – XXIII Niedziela Zwykła

1. Już za tydzień, 17 września, rozpoczynają się w naszej parafii Misje czyli 8 dni ożywienia życia wiary każdego z nas. Będzie to wyjątkowy czas dla poszczególnych osób i całej społeczności parafialnej. Wszystkich naszych parafian gorąco prosimy o modlitwę w intencji Misji oraz o zarezerwowanie sobie czasu w dniach od 17 do 24 września włącznie, abyśmy mogli skorzystać z daru tych wyjątkowych rekolekcji. Zapraszamy również do zapoznania się ze szczegółowym programem Misji na stronie internetowej parafii.
2. W poniedziałek, 11 września, młodzież przygotowująca się do Bierzmowania przychodzi o godz. 19.00 na Mszę św. i spotkanie formacyjne.
3. Rozpoczynamy przygotowanie rodzin do Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Rodziców dzieci ze szkoły w Nowej Iwicznej zapraszamy na pierwsze spotkanie we wtorek, 12 września, a rodziców dzieci pozostałych szkół w czwartek, 14 września, na godz. 19.40 do kościoła. Rodziny wraz z dziećmi zapraszamy na Mszę św. inicjacyjną w niedzielę, 17 września, na godz. 16.00.
4. W środę, 13 września, w rocznicę objawień fatimskich, zapraszamy na Nabożeństwo Maryjne, które będzie w kościele o godz. 19.40. Prosimy o zabranie ze sobą świec.
5. Osoby wyruszające w listopadzie na pielgrzymkę do Ziemi Świętej wraz z ks. Waldemarem zapraszamy na spotkanie przedpielgrzymkowe w niedzielę, 17 września, o godz. 19.15. Spotkanie odbędzie się w domu parafialnym.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing