10 października 2021 – XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dziś obchodzimy XXI. Dzień Papieski pod hasłem „Nie lękajcie się”. We wszystkich parafiach prowadzona jest zbiórka do puszek dla stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Wypominki jednorazowe (na 1 lub 2 listopada) oraz całoroczne zgłaszać można po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej.

3. Osoby, które mają na naszym cmentarzu ponad dwudziestoletnie groby, proszone są o kontakt z kancelarią parafialną.

4. W środę 13 października obchodzimy rocznicę Objawień Fatimskich. Zapraszamy na Nabożeństwo Maryjne o godz. 18.40. Prosimy zabrać ze sobą świece.

5. 14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela. Wszystkich pracowników oświaty zapraszamy na Mszę św. w ich intencji w czwartek 14 października
o godz. 19.00.

6. W tym tygodniu zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w nocy z piątku na sobotę. Zakończy się ona Mszą św. o godz. 8.00 w sobotę. Podczas tej Mszy św. Różaniec Rodziców i Opiekunów modlić się będzie w intencji dzieci i młodzieży. Po Mszy św. przewidziana jest modlitwa różańcowa w tej intencji.

7. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii odbywają się:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
– w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00

8. Uczniów klas pierwszych szkoły średniej i starszych zapraszamy na nowy kurs przygotowujący do Sakramentu Bierzmowania. Osoby, które jeszcze się nie zgłosiły zapraszamy do zakrystii lub kancelarii.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing