1 stycznia 2023 – Niedziela – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

1. W piątek, 6 stycznia, przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. będzie obrzęd błogosławieństwa kadzidła i kredy. Tego dnia będzie miał miejsce także w Piasecznie Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się o godz. 12.30 na Rynku w Piasecznie. Finałem Orszaku będzie wspólne kolędowanie w Domu Parafialnym Św. Anny w Piasecznie.

2. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca, o godz. 7.00 będzie Msza św. wypominkowa.

3. W pierwszy czwartek miesiąca, 5 stycznia, podczas Mszy św. o godz. 19.00 modlić się będziemy w intencjach Bractwa Adoracyjnego i kapłanów. Po Mszy św. różaniec w intencji kapłanów.

4. W pierwszą sobotę miesiąca, 7 stycznia, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Sercu NMP, które rozpocznie się o godz. 17.00. Msza św.o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.

5. Zapraszamy na świąteczny koncert kolęd w wykonaniu Magdy Steczkowskiej. Odbędzie się on w naszym kościele w następną niedzielę, 8 stycznia, o godz. 19.00.

6. Rodziny przygotowujące się do Pierwszej Komunii Św. Dziecka zapraszamy na Mszę św. inicjacyjną 8 lub 15 stycznia o godz. 16.00. Katecheza dla rodziców będzie we wtorek, 10 lub 17 stycznia, o godz. 19.40.

7. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi. Można też zgłaszać swój dom na adres mailowy:
1) mieszkańcy Mysiadła: proboszcz@parafiamysiadlo.pl
2) mieszkańcy pozostałych miejscowości: koleda.iwiczna@gmail.com.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing