1 maja 2022 – III Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj rozpoczynamy nowy miesiąc – maj. Tradycyjnie w tym miesiącu modlić się będziemy codziennie podczas Nabożeństw Majowych ku czci NMP. Nabożeństwa będą w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i po Mszy św. o godz. 13.00.
2. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca, o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji osób polecanych nam w wypominkach.
3. We wtorek, 3 maja, przeżywać będziemy Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. będą według porządku niedzielnego. W tym dniu z racji Święta Narodowego zachęcamy wszystkich do udekorowania domów flagami narodowymi.
4. 5 maja, w pierwszy czwartek miesiąca, o godz. 19.00 będzie Msza św. w intencji kapłanów i Bractwa Adoracyjnego. Po Mszy św. różaniec za kapłanów.
5. 6 maja, w Pierwszy Piątek Miesiąca do spowiedzi zapraszamy od godz. 17.30. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym zaprasza na comiesięczną Mszę św. w intencji dusz czyśćcowych o godz. 19.00. Po Mszy św. będzie Koronka za zmarłych i spotkanie formacyjne. W nocy z piątku na sobotę będzie w naszym kościele Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 7.00 rano.
6. 7 maja, w Pierwszą Sobotę Miesiąca, zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi, które rozpocznie się o godz. 17.10. Msza św. o godz. 18.00 będzie w intencji wynagradzającej.
7. W następną niedzielę, 8 maja, podczas Mszy o godzinie 13.00 będzie erygowana w naszej parafii Chorągiew Zakonu Rycerzy Jana Pawła II. Zapraszamy do wspólnego przeżywania i modlitwy za mężczyzn, którzy podejmują to dzieło.

Wsparcie: Voo Voo Voo, Internet Marketing