XXXIII Niedziela Zwykła

1. Kolejne spotkanie Lectio Divina odbędzie się w piątek 24 listopada o godzinie 19.45 w Kościele.

2. Za tydzień, w niedzielę, 26 listopada, o godz. 15.00 przy posągu Jezusa Miłosiernego w Mysiadle, w rocznicę poświęcenia posągu, będzie modlitwa Koronką do Miłosierdzia Bożego.

3. Także za tydzień przypada 4 niedziela miesiąca. Motocykliści spotkają się na Mszy Św. o godz. 18.00. Po jej zakończeniu serdecznie zapraszają do salki w domu parafialnym, aby wspólnie wspominać letnie wojaże. W tym miesiącu kolejny raz wybierzemy się na południe. Tematem spotkania będzie podróż przez Bałkany. Rafał podzieli się swoimi przeżyciami i wspomnieniami ciekawych spotkań, pięknych dróg i niekiedy walki o przetrwanie z pogodą. Organizatorzy zapewniają ciepłe napoje. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą odrobiny słodkiego co nieco do przegryzienia w międzyczasie. Motocykle parkują przy wejściu do kościoła nie blokując przejścia. Dodatkowe informacje mailem lub telefonicznie pod adresem motoiwiczna@yahoo.pl, na profilu Moto Iwiczna na FB albo wieczorem pod nr tel.603930074 (Tomek).

4. W sobotę, 2 grudnia, rozpoczynamy wizytę duszpasterską (kolędę). W tym roku rozpoczniemy ją od mieszkańców Nowej Iwicznej i Piaseczna. Osoby, które nie przyjmowały księdza w swoim domu w ostatnich trzech latach lub zamieszkały u nas w ostatnim roku prosimy o kontakt z naszymi księżmi.