XXXI Niedziela Zwykła

1. W następną niedzielę, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. Z  tej racji w Świątyni Opatrzności Bożej, o godz. 9.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza Święta. O godz. 17.00 rozpocznie się okolicznościowy koncert. Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz serdecznie zaprasza do udziału w tych uroczystościach:  http://ksieza.archwwa.pl/wydarzenia/zaproszenie-kard-kazimierza-nycza-na-11-listopada/.

Zachęcamy do modlitwy w intencji Ojczyzny.

2. Jutro, jak w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 17.15 czytać będziemy wypominki, a o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji zmarłych polecanych nam w tegorocznych wypominkach. Można jeszcze zgłaszać imiona i nazwiska zmarłych, w intencji których przez cały kolejny rok w pierwsze poniedziałki miesiąca będzie odprawiana Msza św. i czytane wypominki.

3. W sobotę, 10 listopada, przypadają imieniny ś.p. ks. Andrzeja Kwaśnika. Zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji na godz. 19.00.

4. Przez trzy kolejne piątki podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie można usłyszeć nauczanie na temat Rzeczy Ostatecznych. Pierwsza konferencja w najbliższy piątek, 9 listopada.

5. Od 12 listopada rozpoczynamy 5-dniowy kurs przedmałżeński. Spotkania będą odbywać się codziennie o godz. 19.30 od poniedziałku do piątku włącznie. Zapisy e- mailowo lub w kancelarii parafialnej.

6. Spotkanie dla chłopców, którzy chcą być ministrantami za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30.

7. Organizujemy w najbliższym czasie 2 wyjazdy:

– za tydzień w sobotę 10 listopada wyjazd na termy do Uniejowa. Zapraszamy wszystkich naszych parafian. Wyjazd w godzinach rannych i powrót wieczorem.

– 17 listopada w sobotę pielgrzymkę parafialną szlakiem bł. ks. Jerzego Popiełuszki  Zwiedzimy: Sanktuarium na Żoliborzu- miejsce Mszy św. za Ojczyznę, Włocławek, Górsk i Bydgoszcz. Zachęcamy do uczestnictwa. Możliwość zapisów dziś po Mszy  w zakrystii.