XXVII Niedziela Zwykła

1. W sobotę, 13 października, o godz. 12.00 przybędzie do naszej Parafii ks. Biskup Rafał Markowski i udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. W najbliższy poniedziałek i piątek (8 i 12 października) o godz. 19.30 młodzież uczestniczyć będzie we wspólnych przygotowaniach.

2. Rozpoczął się nowy kurs przygotowujący do Bierzmowania dla uczniów klasy III gimnazjum i starszych. Kandydatów zapraszamy na spotkanie formacyjne w niedzielę, 14 października, o godz. 19.00 lub w poniedziałek, 15 października, o godz. 19.30.

3. Rodziny dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej spotkają się na skupieniu w Mysiadle w niedzielę 21 października. Bardzo prosimy rodziców o jak najszybsze potwierdzenie udziału przez stronę internetową parafii.

4. W następną niedzielę, 14 października, zapraszamy wszystkich pracowników oświaty na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której modlić się będziemy w ich intencji z okazji Dnia Nauczyciela, a po jej zakończeniu na spotkanie w domu parafialnym.

5. Wszystkie osoby, które chciałyby lepiej poznać Pana Boga, pogłębić swoją wiarę i relację z Bogiem, szukają sensu bycia w Kościele, wspólnota Hallelu Jah zaprasza na cykl 12 spotkań pod nazwą „Rzeczy pierwsze”. Rozpoczniemy w najbliższą środę o godzinie 19.45 w kościele. Spotkania mają charakter otwarty i można do nich dołączyć w każdym momencie. Szczegółowe informacje na stronie internetowej parafii.
Uczestnicząc w spotkaniach można się będzie także przygotować do Sakramentu Bierzmowania dla osób dorosłych.

6. Nabożeństwa Różańcowe w naszej parafii odbywają się:
– w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00
– w niedzielę po Mszy św. o godz. 13.00

7. Wypominki jednorazowe (na 1 lub 2 listopada) oraz całoroczne zgłaszać można po Mszy św. lub w kancelarii parafialnej.