V Niedziela Zwykła

1. Jutro przypada Pierwszy Poniedziałek Miesiąca. Msza Św. wypominkowa będzie o godz. 7.00, a po jej zakończeniu czytać będziemy wypominki.

2. Msza św. Inicjacyjna dla rodzin przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej dziecka będzie w następną niedzielę, 11 lutego. Rodziny, które przeżywają Komunię 12 maja zapraszamy na godz. 14.30, a rodziny, które przeżywają Komunię 26 maja na godz. 16.00. Rodziców zapraszamy na katechezę we wtorek lub środę (6 lub 7 lutego) na godz. 19.45.

3. Zachęcamy do zadeklarowania 1% od podatku na Caritas przy parafii. Szczegółowe informacje znaleźć można na ulotkach przy wyjściu z kościoła i na naszej stronie internetowej. Z funduszy zgromadzonych w ubiegłym roku mogliśmy sfinansować kolonie dla dzieci z ubogich rodzin z naszej parafii.

4. W dni powszednie, w okresie trwania kolędy, Msze św. w naszym kościele są według następującego porządku: rano o godz. 7.00 oraz we wtorek, środę i piątek o godz. 18.00. W sobotę o godz. 19.00 jest dodatkowa Msza św. niedzielna.

5. Porządek kolędy na najbliższy tydzień – patrz program Kolędy.

Osoby, które w poprzednich latach nie przeżywały w naszej parafii Kolędy, prosimy o kontakt z naszymi księżmi.