V Niedziela Wielkanocy

1. Zapraszamy osoby dorosłe i młodzież, które chcą lepiej poznać Boga i doświadczyć jego obecności w życiu swoim i we wspólnocie Kościoła, na spotkania seminarium wiary. Dzisiaj spotkanie wyjątkowo o godz. 17.00. O godz. 19.00 w naszym kościele będzie Wieczór Uwielbienia z udziałem Ks. Biskupa.

2. Na internetowej stronie parafialnej prowadzona jest skrzynka modlitewna, na którą każdy może zgłosić swoje intencje. W najbliższy poniedziałek, w naszym kościele po Mszy św. o godz. 19.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Diakonia Modlitwy Wstawienniczej będzie modlić się w zgłoszonych intencjach. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.

3. We wtorek, 16 maja, przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski i metropolii. Główne obchody będą miały miejsce w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie, Rakowiecka 61. Uroczysta Msza św., której będzie przewodniczył Jego Eminencja Kazimierz Kardynał Nycz Arcybiskup Metropolita Warszawski zostanie odprawiona w sanktuarium tego dnia o godz. 18.00.

4. W sobotę, 20 maja br., w ramach akcji Noc Muzeów, Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zaprasza na Noc Otwartą Domu Arcybiskupów Warszawskich. Rozpoczęcie o godz. 18.00, zakończenie o północy.

5. Rodziców młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania zapraszamy w następny poniedziałek, 22 maja, na Mszę św. o godz. 19.00, a po niej na spotkanie w kościele.

6. Trwają przygotowania do naszego Odpustu i festynu parafialnego. Podczas festynu, podobnie jak w latach ubiegłych będzie loteria fantowa i kawiarenka. Już teraz prosimy o przynoszenie do domu parafialnego fantów na loterię.

7. Organizowany jest wyjazd na parafialny obóz letni do Starej Pardałówki koło Zakopanego w terminie od 23 czerwca do 1 lipca 2017 r. Wyjazd jest dla dzieci i młodzieży. Więcej szczegółów i zapisy u ks. Andrzeja.